Rüyada kaldırım yapıldığını görmek

Rüyada kaldırım yapıldığını görmek çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, onların güvenini sarsacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaldırım yapıldığını gördüyseniz:

  • Biraz vurdumduymaz olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Rüyada kaldırım yapıldığını görmek hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına delalet eder.

Rüyada kaldırım çıkmak kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına işarettir.

Rüyada kaldırım taşları yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaldırım taşı sökmek hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, çevreye karşı itibarın artacağına inanılır.

Rüyada kaldırım taşı dizmek yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, canının sıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ıslak kaldırım görmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına işarettir.

Rüyada kaldırım inşaatı görmek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kaldırım taşı görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments