Rüyada kapı kaldırmak

Rüyada kapı kaldırmak gözyaşının dineceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada kapı kaldırmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda karşı cinsten kimselere duygusal yaklaşımlarınızda herhangi bir teklifte bulunmadan önce güler yüzlü, açık düşünceli, uyumlu olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada kapı kapı gezmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada kapı içinde kapı görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Rüyada gri renk kapı ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalettir.

Rüyada kapı yenilemek kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, huzurlu günlerin uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı kesmek yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dış kapı açmak mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına işarettir.

Rüyada kapı kilitlenmesi güzel fırsatların elde edileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments