Rüyada kapının kapatamamak

Rüyada kapının kapatamamak tüm arzularının yerine geleceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine rivayet eder.

Rüyada kapının kapatamamak gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlar, tartışmacı kişiler veya sizin asla davranmayacağınız şekilde davrananlar sizi kızdırabilir.

Rüyada kapının eskimesi işinde de hep başarılı olacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada dış kapının çıkması hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine, gülen gözlerin ışığının söneceğine tabir olunur.

Rüyada kapının kilitlenmesi işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kapının çalması işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, kazançlı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada kapının kapatamamak sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına rivayet eder.

Rüyada kapının sökülmesi bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada kapının kırılması çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapının boyanması sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments