Rüyada kapının yanması

Rüyada kapının yanması kırılan bir kalbin tamir edileceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada kapının yanması gördüyseniz:

  • Eşitlik prensibine dayalı madd manevi alışverişler yapılabilir.

Rüyada kapının sökülmesi kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına delalet eder.

Rüyada kapının kırılması geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapının kurşunlanması mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine tabir olunur.

Rüyada kapının devrilmesi bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kapının çalması çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada kapının açılması çok büyük başarılar kazanılacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dış kapının kapanmaması yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına delalet eder.

Rüyada kapının düşmesi sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bir yandan cenaze olacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.