Rüyada kaplan tarafından öldürülmek

Rüyada kaplan tarafından öldürülmek sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, para yatıracağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine delalettir.

Rüyada kaplan tarafından öldürülmek gördüyseniz:

  • Ekonomik, hukuki, duygusal veya vergiler v.b ile ilgili konularda sabrınız taşabilir, sabretmekte veya öfke kontrolü yapmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada bir kaplan tarafından kovalanmak sarsılacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine delalettir.

Rüyada kaplan tarafından öldürülmek elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine alamet eder.

Rüyada kaplan tarafından ısırıldığını görmek yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada kaplan tarafından sevilmek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaplan tarafından ısırılmak büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına alamet eder.

Rüyada kaplan tarafından korunmak insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine tabir olunur.

Rüyada kaplan ve kaplan yavrusu görmek ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada kaplan tarafından takip edilmek refah düzeyinin düşeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments