Rüyada kaplanla dost olmak

Rüyada kaplanla dost olmak her istediğini alabileceğine, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine yorulur.

Rüyada kaplanla dost olmak gördüyseniz:

  • Bir yeteneğinizi veya hobinizi karlı bir yola sokabilirsiniz.

Rüyada kaplanla dost olmak tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplanla savaşmak onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kaplanla boğuşmak çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kaplanla konuştuğunu görmek sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada kaplanla ilişkiye girmek evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine yorulur.

Rüyada kaplanla karşılaşmak umutsuzluğa düşeceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine delalettir.

Rüyada kaplanla uyumak çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kaplanla dövüşmek daha rahat para kazanacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.