Rüyada kar eridiğini görmek

Rüyada kar eridiğini görmek çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, sinirlerinin yıpranacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada kar eridiğini gördüyseniz:

  • Bazı işleri yarıda bırakmanız durumunda şikayet ya da eleştirilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kar eridiğini görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına işaret etmektedir.

Rüyada eridiğini görmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada buzun eridiğini görmek bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine delalet eder.

Rüyada yüzüğün eridiğini görmek yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin eridiğini görmek zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin eridiğini görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün eridiğini görmek aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmaklarının eridiğini görmek sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments