Rüyada karanlık çıkmaz sokak

Rüyada karanlık çıkmaz sokak düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlık çıkmaz sokak gördüyseniz:

  • Kendiniz için yaşamaya çalışmalısınız.

Rüyada karanlık çıkmaz sokak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada çıkmaz sokaktan çıkmak aile içinde her şeyin yolunda olacağına, ona kol kanat gereceğine tabir olunur.

Rüyada arabayla çıkmaz yola girmek hem yeni yerler göreceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine rivayet eder.

Rüyada çıkmaz sokağa girdiğini görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çıkmaz sokağa girmek ne anlama gelir uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, hastalıkların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çıkmaz sokak görmek ne anlama gelir maddi açıdan zarar edileceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine delalettir.

Rüyada bir çıkmaz görmek rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada cıkmaz sokak gerçek mutluluğu tadacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments