Rüyada karanlıkta beyaz güvercin görmek

Rüyada karanlıkta beyaz güvercin görmek işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, maddi anlamda feraha ermeye, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada karanlıkta beyaz güvercin gördüyseniz:

  • İhmal ettiğiniz sorumluluklarınızı telafi yoluna gidebilirsiniz.

Rüyada karanlıkta beyaz güvercin görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, çok büyük borçlar alacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta güvercin görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, maddi sorunlarının artacağına delalettir.

Rüyada karanlıkta beyaz adam görmek yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine alamet eder.

Rüyada süt beyaz güvercin görmek zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalettir.

Rüyada beyaz gri güvercin görmek başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercin salıvermek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada kar ve beyaz güvercin görmek tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, alacaklarını tahsil edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercin almak yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, rahat bir hayatı olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments