Rüyada kardeşine düğün yapmak

Rüyada kardeşine düğün yapmak sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, güllük gülistanlık olacağına delalettir.

Rüyada kardeşine düğün yapmak gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planları bozabilir.

Rüyada kardeşine düğün yapmak işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kardeşine kızmak çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada kardeşine taş atmak düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına delalet eder.

Rüyada kardeşine iş bulmak önüne çıkan engellerden yılmayacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kardeşine saldırılması sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine inanılır.

Rüyada kardeşine ağlamak yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına delalettir.

Rüyada kardeşine ev almak çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kardeşine darılmak girdiği işleri kaybedeceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments