Rüyada kargaların öldüğünü görmek

Rüyada kargaların öldüğünü görmek ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, sıkıntıların artacağına, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına işarettir.

Rüyada kargaların öldüğünü gördüyseniz:

  • Yeni yerler keşfedebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.

Rüyada kargaların öldüğünü görmek yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına alamet eder.

Rüyada kargaların uçtuğunu görmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada kargaların saldırdığını görmek ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kargaların saldırısına uğramak içini açmaya karar vereceğine, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine inanılır.

Rüyada kargaların kovalaması hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kargaların saldırması hoşluklarla karşılaşacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin hasta olduğunu görmek rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli olduğunu ve çocuğunun olduğunu görmek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.