Rüyada kargaların uçtuğunu görmek

Rüyada kargaların uçtuğunu görmek taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, yeniden bir araya geleceğine, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kargaların uçtuğunu gördüyseniz:

  • Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada kargaların uçtuğunu görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine yorulur.

Rüyada kargaların öldüğünü görmek işindeki verimin artacağına, isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kargaların saldırdığını görmek mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada kargaların saldırısına uğramak cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına tabir olunur.

Rüyada kargaların saldırması tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kargaların kovalaması rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada uçtuğunu görme ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş uçtuğunu görmek ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments