Rüyada karım doğurdu

Rüyada karım doğurdu sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kazancın yetmez olacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, özel muamele göreceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada karım doğurdu gördüyseniz:

  • İlerlemenizi durdurmak zor olacak gibi görünüyor.

Rüyada karım doğurdu alınan borçların günü gününe ödeneceğine, işlerinin bir anda bozulacağına tabir olunur.

Rüyada karım hamileydi aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karım tarafından aldatılmak karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine rivayet eder.

Rüyada karım beni kıskandırıyor küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karım araba sürüyor güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada karım bebek emziriyordu kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana karım demesi elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada karım kayboldu rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.