Rüyada karın içinde yılan görmek

Rüyada karın içinde yılan görmek sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada karın içinde yılan gördüyseniz:

  • Direksiyona hakim olmakta fayda var.

Rüyada karın içinde yılan görmek büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına alamet eder.

Rüyada karın içinde kalmak sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, istediği gibi bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada karın içinde koşmak eğlenceli günler yaşayacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine işarettir.

Rüyada karın içinde oturmak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, yanlış yatırımlar yapacağına inanılır.

Rüyada karın içinde yüzmek kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine inanılır.

Rüyada karın içinde uzanmak sonunda mutlu olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine delalet eder.

Rüyada karın içinde balık görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada karın içinde para görmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments