Rüyada karısını adetli görmek

Rüyada karısını adetli görmek mallarının artacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, çok büyük başarı kazanacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada karısını adetli gördüyseniz:

  • Patronvari algılanabilecek tavırlardan kaçının.

Rüyada karısını adetli görmek yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada adetli görmek kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına delalet eder.

Rüyada adetli kadın giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine işarettir.

Rüyada adetli olmak kafa olarak daha rahat edileceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine delalet eder.

Rüyada adetli pedi görmek muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada adetli olduğunu görmek şansın ve kısmetin de açık olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına yorulur.

Rüyada adetli köpek görmek kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, ismini herkese duyuracağına işaret eder.

Rüyada kendisini adetli görmek içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments