Rüyada karnının attığını görmek

Rüyada karnının attığını görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, daha lüks bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnının attığını gördüyseniz:

  • Mora bozukluğu yaşamamalısınız.

Rüyada karnının attığını görmek kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına tabir olunur.

Rüyada karnının kesilmesi düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada karnının ısırılması yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnının acıkması büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada karnının okşanması onlarla arasının açılacağına, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına tabir olunur.

Rüyada karnının yarılması canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin karnının patlaması elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnının sarktığını görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments