Rüyada karnının kesilmesi

Rüyada karnının kesilmesi işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, rahat bir işe girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına yorulur.

Rüyada karnının kesilmesi gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi ya da ihtiyaçlarınızı açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Rüyada karnının kesilmesi istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, emrinde insan çalıştıracağına yorulmaktadır.

Rüyada karnının yarılması gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına inanılır.

Rüyada karnının acıkması hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına yorulur.

Rüyada karnının ısırılması anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karnının okşanması kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün karnının ağrıması başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin karnının patlaması evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada karnının şişmesini görmek verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments