Rüyada karnının yarılması

Rüyada karnının yarılması kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına inanılır.

Rüyada karnının yarılması gördüyseniz:

  • Özel ilişkilerinizi, maddi durumunuzu, evinizi veya dış görünüşünüzü ilgilendiren hatırı sayılır değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada karnının acıkması uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnının kesilmesi yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada karnının yarılması gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada karnının okşanması çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına işarettir.

Rüyada karnının ısırılması sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada hamile karnının patlaması ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Rüyada karnının şişmesini görmek yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnının attığını görmek moralinin yerine geleceğine, hayatında yokluğun başgöstereceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
irem

Rüyamda karnımda bir yarık vardı.Annem bana, benim zorla tutulacağıma ve bir işlem uygulanacağına, bu sayede karnımdaki bu yarığın geçeceğini söylüyordu. Bu rüyanın yorumu gerçekten çok merak ediyorum çünkü son zamanlarda çok kötü olaylar yaşadım ve ciddi anlamda söylüyorum depresyondayım.