Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı öpmek

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı öpmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, içine fesat düşeceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı öpmek gördüyseniz:

  • Şimdilik gözden uzak olan pürüzler sonradan başınıza dert olabilir.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı öpmek dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karşılıksız sevdiğim kızı görmek böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin erkekle konuşmak rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi başkasıyla görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına inanılır.

Rüyada karşılıksız sevdiği kızı görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karşılıksız sevdiğin adamı görmek kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.