Rüyada kaş ve kirpik yanması

Rüyada kaş ve kirpik yanması maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına alamet eder.

Rüyada kaş ve kirpik yanması gördüyseniz:

  • Kişisel gelişiminize önem vermeniz iltifatlara sebep olabilir.

Rüyada kirpik almak özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, büyük miktarda para kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kaş ve kirpik beyazlaması yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada göz kirpik görmek elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada kirpik eklemek şansın ve kısmetin kapanacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine delalettir.

Rüyada ipek kirpik kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirpik yolunması hasta ve üzgün olacağına, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına alamet eder.

Rüyada kaş kirpik dökülmesi sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, huzur dolu günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kirpik yanması sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments