Rüyada kavgaya sebep olmak

Rüyada kavgaya sebep olmak işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine delalet eder.

Rüyada kavgaya sebep olmak gördüyseniz:

  • Özel sırlarınızı paylaşırsanız, iyi niyetinizi kötü kullanabilecek kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada kavgaya sebep olmak muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavgaya karışmamak özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada kavgaya engel olmak hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, maddi anlamda rahatlamaya delalettir.

Rüyada bıçaklı kavgaya girmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, çözümlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada birinin kavgaya gelmesi iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavgaya gitmek görmek işlerinin yarım kalacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada abiyle kavgaya gitmek borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada babayla kavgaya gitmek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments