Rüyada kazada ayak kesilmesi

Rüyada kazada ayak kesilmesi zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, kolaylıklara kavuşacağına, kişinin kazancının artacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kazada ayak kesilmesi gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada kazada ayak kesilmesi yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalet eder.

Rüyada kazada yapıp ayak kopması keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına tabir olunur.

Rüyada kazada ayak kırılması çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına delalettir.

Rüyada kazada ayak kopması gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, bilakis malının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kazada yaralanmak verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kazada ölen onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine işaret eder.

Rüyada kazada kol kopması herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına işarettir.

Rüyada kazada yanmak dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments