Rüyada kazanmak istediğin okulu görmek

Rüyada kazanmak istediğin okulu görmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kazanmak istediğin okulu gördüyseniz:

  • Herşeyi yönetmeye çalışıyor tüm kararları siz vermek istiyorsunuz.

Rüyada istediğin okulu kazanmak kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada istediğin bir okulu kazanmak neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kazanmak istediğin okulu görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir okulu kazanmak yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına işaret eder.

Rüyada polis okulu kazanmak çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına alamet eder.

Rüyada istediğin okulu görmek çok büyük miktarda para kazanacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gitmek istediğin okulu görmek zorluğa düşeceğine, işlerinin hemen hallolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada istediğin üniversiteyi kazanmak her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, zararların yakında telafi edileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments