Rüyada kazın seni kovalaması

Rüyada kazın seni kovalaması istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına yorulur.

Rüyada kazın seni kovalaması gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilere ters gelebilecek ya da uyumsuz davranışlarda bulunmanız ilişkilerinize zarar verebilir.

Rüyada kazın seni kovalaması çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine yorulur.

Rüyada beyaz kazın ısırması daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine delalet eder.

Rüyada kazın kovaladığını görmek sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına alamet eder.

Rüyada kazın elini ısırdığını görmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine tabir olunur.

Rüyada kazın ısırması karısı şile arasının çok iyi olacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada kazın uçtuğunu görmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kazın öldüğünü görmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kazın kovaladığını görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments