Rüyada keçinin sütünü sağmak

Rüyada keçinin sütünü sağmak şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine alamet eder.

Rüyada keçinin sütünü sağmak gördüyseniz:

  • Gelecekte sizinle iş birliği yapmak isteyen kişiler olabilir.

Rüyada keçinin sütünü sağmak ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sütünü görmek iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin sütünü içmek kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, zorluk ve zahmete düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi sütünü emmek daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada inek ve sütünü görmek kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anne sütünü görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada kendini sütünü sağmak yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada inek sağıp sütünü içmek aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments