Rüyada kedi den kaçmak

Rüyada kedi den kaçmak ona kavuşacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi den kaçmak gördüyseniz:

  • Yeni başlayacak olan bir ilişki bir yana süregelen ilişkilerinizde bile anlaşmazlıklara açıksınız.

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek yaşam kolaylığı içine gireceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi ve kedi tüyü görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya rivayet eder.

Rüyada kedi görmek kedi kovalamak iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya delalettir.

Rüyada kedi kedi görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments