Rüyada kedi güvercin yakalamak

Rüyada kedi güvercin yakalamak düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, esenleyeceğine, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi güvercin yakalamak gördüyseniz:

  • Yakınlarınızın size bir sürprizi olabilir.

Rüyada güvercin ve kedi görmek risk almaktan özenle kaçınacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi güvercin yakalamak makam edineceğine, itibar kazanacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına yorulur.

Rüyada beyaz güvercin ve kedi görmek binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve güvercin görmek attığı her adımı düşüneceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi ile güvercin görmek doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi ve güvercin görmek verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına inanılır.

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada güvercin ve kedi kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments