Rüyada kedi ve horoz görmek

Rüyada kedi ve horoz görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi ve horoz gördüyseniz:

  • Kendi işinizi kendiniz görmeniz veya kendi isteklerinizi kendiniz gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Rüyada kedi ve horoz görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada kedi köpek horoz görmek şansın ve kısmetin kapanacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine inanılır.

Rüyada horoz ve kedi görmek böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada horoz beslemek daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor horoz görmek atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, rızkının bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada iri horoz görmek rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine yorulur.

Rüyada horoz dövüştürmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada horoz kovalamak karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, hedeflerine yaklaşacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments