Rüyada kedi ve papağan görmek

Rüyada kedi ve papağan görmek rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, lüks içinde olacağına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine delalettir.

Rüyada kedi ve papağan gördüyseniz:

  • Evde sorunlar yaşanabilir.

Rüyada kedi ve papağan görmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, işlerin devam edeceğine inanılır.

Rüyada papağan ve kedi görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına alamet eder.

Rüyada papağan ölmesi kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada papağan almak hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada papağan diyanet karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada papağan sahiplenmek çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına inanılır.

Rüyada gri papağan görmek hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, mal ve para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada pembe papağan kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments