Rüyada kedinin ölü kedi yemesi

Rüyada kedinin ölü kedi yemesi işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, hayallerinin yıkılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedinin ölü kedi yemesi gördüyseniz:

  • Yakın dostlarınızı, sevdiğiniz kimseleri kendi çevrenizde bulundurmalısınız, çıkabilecek soğukluk sizi çok fazla üzebilir.

Rüyada kedinin ölü kedi yemesi çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi görmek kedinin saldırması ayağa kalkacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi kedinin yavrusunu yediğini görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin kedi yediğini görmek hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin ağzında kedi görmek eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin içinden kedi çıkması aile hayatına adım atılacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına işarettir.

Rüyada kedinin yavru kedi yemesi islami yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek yeni şeyler deneneceğine, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments