Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine işaret eder.

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak gördüyseniz:

  • Eski örneklemeler etkinliğini yitiriyor.

Rüyada bir kediyi boğulmaktan kurtarmak hayırlı bir hayat süreceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine işaret eder.

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada yavru kediyi boğulmaktan kurtarmak bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada su boğulmaktan kurtulmak işten güçten elini eteğini çekeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada eşini boğulmaktan kurtarmak çok büyük sevinçler yaşayacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada suda boğulmaktan kurtulmak herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına yorulur.

Rüyada kızımı boğulmaktan kurtarmak atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına rivayet eder.

Rüyada denizde bogulmaktan kurtarmak her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments