Rüyada kemerle boğulmak

Rüyada kemerle boğulmak çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, kolaylık elde edeceğine, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kemerle boğulmak gördüyseniz:

  • Ciddi bir ilişki veya iş birliği söz konusu olabilir.

Rüyada kemerle boğulmak kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına tabir olunur.

Rüyada kemerle kavga etmek hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, bilincin artacağına rivayet eder.

Rüyada birini kemerle boğmak yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sırtına kemerle vurulması eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kardeşini kemerle dövmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine işaret eder.

Rüyada eşini kemerle dövmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine delalettir.

Rüyada birinin kemerle dövüldüğünü görmek çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine yorulur.

Rüyada babam kemerle dövüldüğünü görmek gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.