Rüyada kendi bacağını traş etmek

Rüyada kendi bacağını traş etmek refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada kendi bacağını traş etmek gördüyseniz:

  • Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

Rüyada kendi bacağını traş etmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, borçların bir türlü ödenemeyeceğine delalet eder.

Rüyada kendi bacağını görmek bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi bacağını açık görmek istediği gibi hareket edeceğine, geçim kaygısı duymayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi bacağını kırık görmek büyük bir umutsuzluk duyacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada kendi saçını traş etmek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine inanılır.

Rüyada kendi kendini saç traş etmek yapılan hataların çok zarar getireceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine delalet eder.

Rüyada kendi bacağını kesilmesi sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organı traş etmek mevcut konforunun da devam edeceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments