Rüyada kendi göbeğinin kanadığını görmek

Rüyada kendi göbeğinin kanadığını görmek iflasın eşiğine geleceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, üçüncü gözünün açılacağına, gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine delalettir.

Rüyada kendi göbeğinin kanadığını gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler arasında çıkan tartışmalara katılmamanızda fayda var.

Rüyada kendi göbeğinin kanadığını görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada bebeğin göbeğinin kanadığını görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada göbeğinin kanadığını görmek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına inanılır.

Rüyada birinin göbeğinin kanadığını görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi başının kanadığını görmek sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi dudağının kanadığını görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, karamsarlığa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kendi kafasının kanadığını görmek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi ayağının kanadığını görmek çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments