Rüyada kendi karaciğerini görmek

Rüyada kendi karaciğerini görmek yaptığı hataları düzelteceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, adım atarken çok zorlanacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi karaciğerini gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin olurunu sağlama çabalarınızda artış olabilir.

Rüyada kendi karaciğerini görmek haramdan ve zinadan uzak duracağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada karaciğerini görmek konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının karaciğerini görmek gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına delalet eder.

Rüyada kendi kendi düğününü görmek çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, verilen emeklerin heba olacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi dişini kendi çekmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına delalet eder.

Rüyada kendi saç örmek düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kendi resmimi elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi ev görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, hayırlı adımlar atılacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments