Rüyada kendi kızını görmek diyadinnet

Rüyada kendi kızını görmek diyadinnet atılan adımların boşa gideceğine, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına yorulur.

Rüyada kendi kızını görmek diyadinnet gördüyseniz:

  • Farklı taraftan gelen öngörülmemiş bir öneri veya ima belli bir anlaşmanın, düzenlemenin veya üzerinde durulan bir konunun ihtiyacı olan şey olabilir.

Rüyada kendi kızını emzirdiğini görmek başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi kızını bebek görmek işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına alamet eder.

Rüyada kendi kızını ağlarken görmek çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi kızını istediklerini görmek herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, özellikle maddi konularda kişinin çaresiz hissedeceği durumlar yaşamak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada olmayan kendi kızını görmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi kızını güzel görmek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada kendi kızını görmek diyadinnet ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi kızını öptüğünü görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına delalettir.

2 thoughts on “Rüyada kendi kızını görmek diyadinnet

  1. iyi günler dün akşam rüyamda kızımı gördüm.sıkıntılı gibiydi kızım rüyamda.konuşmuyordu,yanına gittim sarıldım ağlamaya başladı.içli içli ağladı gerçek gibi okadar üzüldümki.sonra ben uzağa atandım buraya bidaha gelemicem anne dedi bana ,olsun sen üzülme biz geliriz hep yanıana diye konuştum.sonra kızımın küçüklüğünü gördüm 5 yaşlarındaki halini saçları simsiyah olmuş şekilde

  2. Rüyamda yatakta güzel bir bebek emziriyorum yatağın önünde 16 yaşında olan kızım ayakta duruyor

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.