Rüyada kendi ölümünü ve mezarını görmek

Rüyada kendi ölümünü ve mezarını görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, ticaretinin gelişeceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada kendi ölümünü ve mezarını gördüyseniz:

  • Belli konularda fikirlerinizi ısrarla savunabilir veya bazı kişilerin tarafını tutma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada kendi ölümünü ve mezarını görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada kendi ölümünü beklemek aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada insanın kendi ölümünü görmesi elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sürekli kendi ölümünü görmek onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi ölümünü görmek ne demektir cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi ölümünü yaşamak rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada kendi ölümünü hissetmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına inanılır.

Rüyada kendi ölümünü bilmek bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments