Rüyada kendi sütünü emmek

Rüyada kendi sütünü emmek rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, böylece çok büyük başarılar kazanacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, geniş bir rızka kavuşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine delalettir.

Rüyada kendi sütünü emmek gördüyseniz:

  • Beklemediğin tersliklerle karşılaşabilirsin.

Rüyada kendi sütünü emmek yüzlerin asılacağına, günden güne sorunlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin kendi sütünü görmesi eğlenceli günler geçireceğine, çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadının kendi sütünü içmesi üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi sütünü sağmak diyanet dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine yorulur.

Rüyada kendi sütünü sağan kadın görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü görmek büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü sağmak ne demek her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının kendi sütünü sağması yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments