Rüyada kendi sütünü sağan kadın görmek

Rüyada kendi sütünü sağan kadın görmek çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü sağan kadın gördüyseniz:

  • Sezgilerinize kulak verin.

Rüyada kendi sütünü sağan kadın görmek sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine delalettir.

Rüyada göğsünden süt sağan kadın kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına tabir olunur.

Rüyada kendi sütünü emmek iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada kendi sütünü sağmak diyanet işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının kendi sütünü içmesi yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada annenin kendi sütünü görmesi gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü görmek yaşam standartlarını yükselteceğine, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına rivayet eder.

Rüyada annenin kendi sütünü içmesi sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments