Rüyada kendine dua okuduğunu görmek

Rüyada kendine dua okuduğunu görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, fenalıkta bulunmaya işaret eder.

Rüyada kendine dua okuduğunu gördüyseniz:

  • Aklınıza gelen fikirler sizi olağanüstü bir çaba göstermenize neden olabilir.

Rüyada kendine dua okuduğunu görmek diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada okuduğunu görmek kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sure okuduğunu görmek stresten uzaklaşılacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktorluk okuduğunu görmek sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına işarettir.

Rüyada tefriciye okuduğunu görmek uğranılan zararın telafi edileceğine, dayanışma ve sevgi içinde olacağına delalet eder.

Rüyada okulda okuduğunu görmek algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada şiir okuduğunu görmek herkesi kendisine hayran bırakacağına, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalettir.

Rüyada kitap okuduğunu görmek rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, toplumda yükseleceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.