Rüyada kendini sütünü sağmak

Rüyada kendini sütünü sağmak maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, sorunlarını unutacağına, ana baba duası alınacağına, kazanç kapılarının açılacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada kendini sütünü sağmak gördüyseniz:

  • Küçük bir zehirlenme tehlikesi yaşayabilirsiniz.

Rüyada kendini sütünü sağmak binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada sütünü görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, çok sıkıntılı bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keçinin sütünü sağmak yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, bunalacağına alamet eder.

Rüyada inek ve sütünü görmek iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi sütünü emmek eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin sütünü içmek istediği makama geleceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne sütünü görmek hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına delalet eder.

Rüyada inek sağıp sütünü içmek fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments