Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu görmek

Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu gördüyseniz:

  • Arada bir onları dürtmeniz iyi olabilir.

Rüyada kendisine silah doğrultulduğunu görmek verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendine silah doğrultulduğunu görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendisine tabanca doğrultulduğunu görmek başarısız ve mutsuz olacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silah doğrultulduğunu görmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada üzerine silah doğrultulduğunu görmek onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine silah doğrultulduğunu görmek işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendisine silah çekilmesi çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine delalet eder.

Rüyada kendisine silah sıkılması yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azize

Rüyada uyurken bana ve aileme silah doğrultuluyor sonra değerlı esylarını ailem verıyor ben vermiyorum silah sıkan iki silah kullanıyor maskeli bir tip aileme zarar vermesin dıye yakın davranıyorum benı kız kardeşi arıyor abim senden etkılenmıs dıye bende bana silah sıkan birıyle olamam dıyorum kendını düzeltecek normalde asker baskı altında olduğu için böyle yaptı dıyor maske silahlarını çöpe atıyor bana bakıyor uyandım yorumlarsanız çok teşekkür ediyorum