Rüyada kendisini adetli görmek

Rüyada kendisini adetli görmek güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, dünyasının iyileşmesine delalettir.

Rüyada kendisini adetli gördüyseniz:

  • Yakınlarınızda sosyal çevrenizden veya sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir.

Rüyada kendisini adetli görmek mutluluk verici olayların yaşanacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine inanılır.

Rüyada kadının kendisini adetli görmesi yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada adetli kadın kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada adetli olmak kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada adetli görmek tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına delalet eder.

Rüyada adetli mezarlığa gitmek güzelliklerle dolacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karısını adetli görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada adetli köpek görmek sermayesinin harcandığına değeceğine, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments