Rüyada kene yapışması

Rüyada kene yapışması çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, problemleri teker teker çözeceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada kene yapışması gördüyseniz:

  • Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var.

Rüyada saçta kene sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına işarettir.

Rüyada kene yapışması duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada eli kene ısırması attığı adımların boşa gideceğine, rakiplerin geride bırakılacağına inanılır.

Rüyada kene bit görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, yalan söyleyeceğine tabir olunur.

Rüyada bit kene görmek ticarette zarar edeceğine, bazı şeylerin ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada kene den kurtulmak bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kene koparmak bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada ayağa kene yapışması cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments