Rüyada keskin balta görmek

Rüyada keskin balta görmek huzur dolu günler geçireceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, bundan güç ve cesaret alacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, istenmeyen bir yolculuğa, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine delalet etmektedir.

Rüyada keskin balta gördüyseniz:

  • Yaşamsal konforunuzu arttıracak değişiklikler veya sevdiğiniz kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz.

Rüyada keskin balta görmek bereketli ve hayırlı olacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına tabir olunur.

Rüyada keskin balta elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keskin hançer ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına yorulur.

Rüyada keskin koku çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada keskin demir görmek gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok keskin bıçak görmek herkesi doğru yola çağıracağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine işaret etmektedir.

Rüyada keskin nişancılık yapmak çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada keskin bıçakla et kesmek ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments