Rüyada kibrit görmek nablusi

Rüyada kibrit görmek nablusi anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına alamet eder.

Rüyada kibrit görmek nablusi gördüyseniz:

  • Daha özgür, daha etkin olmak için aradığınız koşullar oluşabilir veya aradığınız bir şeyi ya da kimseleri bulabilirsiniz veya şansınızın dönmeye başladığı hissine kapılma olasılınız var.

Rüyada kibrit kutusu görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kibrit yaktığını görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kibrit görmek nablusi sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine alamet eder.

Rüyada kibrit yakmak görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanmayan kibrit görmek kişinin hayatını allak bullak edeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sönmüş kibrit görmek inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına delalet eder.

Rüyada renkli kibrit görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kibrit dağıtmak kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments