Rüyada kilit anahtar

Rüyada kilit anahtar eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, güzel günler görüleceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kilit anahtar gördüyseniz:

  • Sizinle aynı şekilde düşünmeyen kişilerle tartışabilirsiniz.

Rüyada kilit sökmek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada kilit saklamak iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtarlı kilit bereket ve huzur getireceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada asma kilit yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye alamet etmektedir.

Rüyada kilit anahtar ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine inanılır.

Rüyada demir kilit helal ve geniş rızık elde edeceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına işarettir.

Rüyada kilit kilitlemek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kilit bulmak elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments