Rüyada kilitli kapıyı açmak görmek

Rüyada kilitli kapıyı açmak görmek yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada kilitli kapıyı açmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları iddialı veya açıkça dile getirmeniz tartışmalara neden olabilir veya sizi garip bir durumda bırakabilir.

Rüyada kilitli kapıyı açmak görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına işarettir.

Rüyada kilitli kapıyı anahtarsız açmak iş konusunda sıkıntı çekileceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine delalet eder.

Rüyada kilitli demir kapıyı açmak yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı işarettir.

Rüyada kilitli bir kapıyı açmak mutlu günlerin yaşanacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kilitli kapıyı başkasının açmak yaptığı işte sivrileceğine, onlara hocalık edeceğine delalettir.

Rüyada kilitli kapıyı zorla açmak dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine delalet eder.

Rüyada kilitli kapıyı açmak ne anlama gelir kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına delalettir.

Rüyada kilitli kapıyı açmak ne demek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments