Rüyada kırık çiğ yumurta görmek

Rüyada kırık çiğ yumurta görmek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, nasibin bollaşacağına, kırgınlıkların biteceğine, sorunlarından arınacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırık çiğ yumurta gördüyseniz:

  • Dış etkenlere takılmamalısınız.

Rüyada görülen kırık yumurta başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine inanılır.

Rüyada kırık çiğ yumurta görmek her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık yumurta taşımak yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada kırık yumurta yemek eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kırık yumurta atmak yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırık yumurta ne demek geçici olarak rahatsızlanacağına, maddi kayba uğrayacağına işaret eder.

Rüyada cebinde kırık yumurta görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada buzdolabında kırık yumurta görmek yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.