Rüyada kirli suyla el yıkamak

Rüyada kirli suyla el yıkamak sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına, dostlardan zarar görüleceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, keyifli olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüyada kirli suyla el yıkamak gördüyseniz:

  • Bir kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız.

Rüyada kirli suyla el yıkamak beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli suyla abdest almak aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına delalet eder.

Rüyada kirli suyla temizlik yapmak böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine inanılır.

Rüyada kirli suyla yıkanmak kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirli suyla balkon yıkamak her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli suyla yüz yıkamak kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına alamet eder.

Rüyada kirli suyla banyo yapmak ağız tadını ve keyfini yitireceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suyla yıkanmak sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, iyi hissedeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments